Slider title Slide thumbnail
Slider title Slide thumbnail
Slider title Slide thumbnail

Otsite tõeliselt mugavaid jalatseid? Sõbrad, kui asute Javer shoes avalehel, on teie otsinguid krooninud edu! Meie e-pood Javer shoes pakub teile laias valikus Hispaania brändi Javer kvaliteetseid jalanõusid ülimalt ahvatleva hinnaga! Meilt leiab iga ostja endale ja oma perele just talle sobivad kerged ja mugavad jalatsid.Otsite mugavaid jalatseid oma mudilasele?

Meie e-poe lehel on esitletud ketside, mokassiinide ja tenniste lastemudelid erksates ja põnevates värvitoonides, mis vastavad kindlasti väikese moesõbra maitsele. Teie aga saate olla kindel, et lapsel on neis mugav ja tema väikesed jalakesed saavad õhku.Brändi Javer jalatsites on koos stiilne disain ja ultramoodsad värvid, kõrge kvaliteet ja kandmismugavus. Meil on esindatud lai valik suurusi kõige väiksemast kõige suuremani.

Ostes brändi Javer ketsid, mokassiinid või tennised kingite endale palavateks suvepäevadeks erakordse mugavuse. Jalatsid on kulumiskindlad, teenides teid tänu sellele väga kaua.Mokassiinide mudelid sobivad suurepäraselt igasuguse riietusstiiliga, olgu see siis kerge puhkusekostüüm või ametlik riietus ärikohtumisteks. Meie jalatsites näete laitmatu välja igal tähtsal eluhetkel.Meie e-poest kaupade tellimiseks peate esmalt kodulehel registreeruma ja meeldiva mudeli ostukorvi lisama.

Tagame kõigi registreerumisel sisestatud isikuandmete puutumatuse ja konfidentsiaalsuse. Ostukorvis saate vajalike paaride kogust muuta või mudeli sellest eemaldada. Seejärel saate maksma asuda. Meie ostjate mugavuse huvides pakume mitut makseviisi. Meie kodulehel saate maksta ükskõik millisel teile sobival viisil järgmistest variantidest: Swedbank, SEB, pangaülekanne. Pärast valitud kauba eest täies ulatuses tasumist saame meie kauba teile kohale toimetada. Oleme ka selles küsimuses oma klientide eest hoolitsenud ja pakkume valikuvõimalust. Kohaletoimetamiseks on kaks valikut: Itella ja Omniva. Samuti võite soetatud kaubale ise järele tulla. Meie kauplus asub Tallinnas.