Violetiniai

INFO

  • Product Code: 1018-55
  • .

15,99 €

AVAILABLE OPTIONS

JAVER plimsolls

Sizes EU 19-46

Upper material: 100% cotton

Binding material: 100% cotton

Lining material: 50% cotton / 50% acrylic

Outsole: Rubber

International commodity code: 64041100

Country of origin: Spain 

Lilla värvi tähendus

Lilla värvi tähendus värvide psühholoogias

Ebatavaline, omapärane, loominguline, luksuslik, isetu, kvaliteet, müstilisus ja fantaasiarikkus.

Vale kasutuse korral: Ebaküps, ebapraktiline, küüniline, endassesulgunud, odav. Kui su ettevõte ei ole grupp 4 isikupäraga, siis on sügavlilla sobivaks alternatiiviks mustale toonile.

Kui aga on tegemist grupp 4 ettevõttega, siis toetab klassikaline sügav lilla eksklusiivsuse ja kindlameelsuse mõju, jättes inimestele mulje eksklusiivsest tootest.

Kõrgema hinnaklassiga teenuste pakkumisele keskendunud ettevõte võib kasutada lillat oma turunduses, et pakutava kõrget klassi rõhutada. Pehmem ja heledam lilla jätab palju rahulikama ja muretuma mulje ning hele violett toob spirituaalset tasakaalu ja rahu.

Lillat peetakse müstiliseks värviks. Suurepärane sinise ja punase kooslus lillas sisaldab endas nii jahedust kui kirge. Nii mõjub lilla küpsena ning noobellikuna.

Lilla on tundlik värv ning õige tonaalsuse valik on väga oluline. Vales toonis lilla kasutamine toob endaga kaasa odava, alateadvust segadusse ajava mõju.

Lilla toimib näiteks hästi koos kuldse, türkiisi, sügava punase, magenta ja kollasega. Üldiselt haarab lilla värv naiste ja laste tähelepanu, kuid õiges tonaalsuses ja kombinatsioonis on see sobilik ka meestele suunatud toodete puhul.

Muuhulgas kasutavad mitmed akadeemilised õppeasutused lillat oma visuaalides, kuna see värv inspireerib intelluktuaalseid mõtteid ja motiveerib saavutustele.

Kullaga kombineerituna peegeldab sügavlilla rikkust ja ekstravagantsust, grupp 1 lilla töötab hästi laste puhul ning grupp 2 lilla mõjub romantilise ja nostalgilisena, sobides naistele suunatud toodete visuaalidele.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: