Geltoni

INFO

  • Product Code: 1014-55
  • .

15,99 €

AVAILABLE OPTIONS

JAVER plimsolls

Sizes EU 19-46

Upper material: 100% cotton

Binding material: 100% cotton

Lining material: 50% cotton / 50% acrylic

Outsole: Rubber

International commodity code: 64041100

Country of origin: Spain 

Kollase värvi tähendus

Kollase värvi tähendus värvide psühholoogias

Optimistlik, rõõmus, sõbralik, ekstrovert, mänguline, enesekindel, loominguline, emotsionaalne, tugev.

Vale kasutuse korral: Kriitiline, kannatamatu, impulsiivne, emotsioonitu.

Kollane on ülimalt rõõmus ja optimistlik värv, mis pakatab enesekindlusest ja mis on täis lubadusi. See on helge värv, mis mõjub põnevana ja mis muudab inimesed rõõmsateks. Kollane värv sobib hästi dünaamilisse ja aktiivsesse keskkonda.

Delikaatne nurmenukukollane toob grupp 1 paletti pehmet ja toetavat optimismi, soe ja intensiivne grupp 3 isikupärasse kuuluv sinepikollane jätab tugeva ja kindlameelse mulje.

Kollane stimuleerib inimese aju loogilist poolt ning pakub mentaalset selgust, inspireerib mõtlema uuenduslikult, tuues esile loomingulisi ideid. Samuti tõstab kollane analüütilist tegevust ja meie loogilist põhjendamist, aidates läbi viia otsustusprotsesse.

Liiga palju kollast põhjustab stressi ja närvilisust ning ängistab inimesi, kes on juba stressis. See võib muuta inimesed keskmisest enam kriitiliseks ja kohut mõistvaks.

Grupp1 isikupärasse kuuluv helge ja särav kollane on suurepäraseks valikuks lastele suunatud toodete ja teenuste puhul. Siin kombineeri kollane teiste säravate värvidega.

Ka täiskasvanutele suunatud toodete ja teenuste puhul võib grupp 1 kollane olla heaks ideeks, seda näiteks aktiivsete ja mänguliste ajaveetmisteenuste puhul.

Sisekujunduses võiks kollast kasutada ettevõtted, mis soovivad inimesi liikumises hoida. Seda näiteks kiirtoidurestoranis, kombineerides kollase punasega.

Kuigi kollane mõjub kutsuvalt, ei meeldi inimestele üldiselt kollast värvi keskkonnas olla kauem, kui hädapärast vaja.

Väljamüükide ja allahindluste puhul on kollane väärtustatud värv, kuna inimese silm näeb kollast kõige enne ja lisaks tundub kollaseks värvitud pind välja suurem, kui see tegelikkuses on.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: