Uued tooted

Eripakkumised

Roosa

INFO

  • Product Code: 1027-55
  • .

15,99 €

VÕIMALIKUD OMADUSED

JAVER plimsolls

Sizes EU 19-46

Upper material: 100% cotton

Binding material: 100% cotton

Lining material: 50% cotton / 50% acrylic

Outsole: Rubber

International commodity code: 64041100

Country of origin: Spain 

Roosa värvi tähendus

Roosa värvi tähendus värvide psühholoogias

Soe, hoolitsev, armsus, rahulik, rahustav, romantiline, intiimne, lahke, naiselik.

Vale kasutuse korral: Liiga emotsionaalne, naiivne, õrn, odav, üle-ettevaatlik, plikalik, tahtejõupuudus, eneseväärtuse puudus.

Võrreldes punasega, on roosa õrnem ja graatsilisem värv, mis me tundeid toetab. Naised, kes kannavad roosat, mõjuvad naiselikumana ning mehed, kes roosa välja kannavad, mõjuvad elegantsena.

Roosa värv annab teada saabuvast kevadest, esindades rõõmu ja avatust. Naiselik ja nooruslik pehmetes tonaalsustes ja kirglikum ning energilisem sügavamates tonaalsustes.

Roosa on vaieldamatult naiselik värv. Pehmed puuderroosad ja nahatoonid pakuvad mustaga paari panduna klassi ja elegantsi ning toovad esile mitte-ähvardava, avatud ja vahel lausa flirtiva puudutuse.

Tugevad ja julged roosad toonid, nagu magenta ja säravroosa mõjuvad mänguliste ja sensuaalsetena; samal ajal pehmemad ja heledamad toonid on tüdrukulikumad.

On siiski oluline teada, et roosat värvi kasutatakse tihti valesti ning kas siis liigses koguses roosat või lihtsalt vales tonaalsuses – sel juhul mõjub roosa meile füüsiliselt väsitavana.

Selles kategoorias on 30 tooteid: