Meie Esindus

Me töötame mitte ainult internetiavarustes, vaid ka suures kaubanduskeskuses. Meie pood Javer shoes.ee ootab teid iga päev kella10.00–21.00 Tallinnas Magistrali Keskuses.

Meilt saate osta brändi Javer mugavaid, stiilseid ja tänapäevaseid jalatseid. Nende jalatsite kodumaa on Hispaania, Ibiza saar, kuhu need ilmusid üle 25 aasta tagasi. Nende aastate jooksul on mokassiinid, tennised ja ketsid muutunud uskumatult populaarseteks. Täna saame pakkuda laia tootevalikut ja hulgaliselt uudistooteid, millega Javer shoes meid hellitab.

Tänu parimale hinna ja kvaliteedi suhtele, aga ka universaalsusele on need jalatsid ühed populaarsemad Euroopas. Need sobivad igasuguse riietusstiiliga ja värvipalett ulatub seinast seina.

Meie poest saate valida jalatseid kõigile pereliikmetele. Kaubavalikus on esindatud mudelid meestele, naistele ja lastele.

Et teil oleks meil lihtsam orienteeruda, aitavad ostjaid professionaalsed konsultandid. Meie poe asjatundlik personal annab teile alati nõu ning aitab valida sobiva mudeli ja õige suuruse, näitab ja räägib kõigist meie poe Javer shoes.ee avarustes esitletud uudistoodetest ja aitab luua stiilse välimuse.

Kui teil tekib küsimusi, võite meile alati helistada telefonil +372 503 6075 või saata kirja e-posti aadressil info@javershoes.ee

Magistrali Keskus (1 korrus)
Sõpruse pst 201/203, Tallinn


adware virus protection