Firmast

Javeri jalatsid paistavad silma erilise praktilisuse ja kirka disainiga. Kuidas siis teisiti, said ju just sellised jalatsid sündida ainult Hispaania peosaarel Ibizal. Need loodi kliima eripära arvestades ja sobivad seepärast suurepäraselt kandmiseks palavate ilmadega. Esimest paari javereid nähti siin 25 aastat tagasi ja need võitsid kohe stiilsete noorte, tänavakunstnike ja surfarite tunnustuse ja poolehoiu ning isegi eakad soetasid neid meelsasti jalutuskäikudeks.

Täna on need jalatsid populaarsuse harjal ja rõõmustavad meid jätkuvalt põnevate uudistega. Miks langetada valik brändi Javier jalatsite kasuks? Selleks on hulk põhjusi. Esmajoones on neiks lai valik värve ja suurusi igale maitsele. Te saate valida endale sobiva mudeli sõltumata soost ja vanusest.

Hinnad üllatavad teid meeldivalt. Meie e-poes on need arvestatud erineva sissetulekuga inimeste jaoks. Te soetate vastuvõetava hinnaga kvaliteetsed jalatsid, mis rõõmustavad teid oma kvaliteedi ja mugavusega kaua.

Hispaania brändi jalatsid sobivad iga riietusstiili, nii igapäevase kui ametlikuga. Need mugavad suvised jalatsid sobivad kandmiseks igal elujuhtumil – jalutuskäigul, peol või ärikohtumisel. Noored hindavad vääriliselt Javer shoesi stiili, vanem põlvkond aga nende mugavust.

Meie poest saate valida sobiva mudeli igale pereliikmele. Pakume rikkalikku jalatsivalikud meestele, naistele ja lastele.

Kõrge kvaliteet ja kulumiskindlus. Mokassiinid, tennised ja ketsid kohanduvad hästi teie jalaga, ei hõõru ega põhjusta konnasilmade tekkimist. Te tunnete mugavust, kergust ja mugavust isegi Isegi kõige palavama ilmaga, kuna materjalid, millest javereid õmmeldakse, lasevad hästi õhku läbi ja lasevad jalgadel hingata.

Meie e-poes on esindatud ainult Hispaanias toodetud Javer shoes originaalmudelid. Meilt jalatseid ostes võite olla kindlad, et olete võltsingute vastu usaldusväärselt kindlustatud. Valides jalatsid kodulehelt Javer shoes.ee valite mugavuse!

Flossy Eesti OÜ

Registrikood 12992917

KMKR EE101997290

Konto EE292200221063624545

Aadress/Makseaadress

Harju maakond, Rae Vald, Järveküla 14-4, 75304, Eesti

Tel. +372 5036075

Kontakt:

Üldinfo: info@javershoes.ee
Küsimused tellimuse kohta:tellimus@javershoes.ee
Arved:arved@javershoes.ee